Hakkımızda

2005 yılında kurulan Cepkampanya.com, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Firmamız; başta elektronik, kozmetik, gıda takviyesi, solüsyon ve yeme-içme olmak üzere bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Cepkampanya ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra teknoloji ve tarım ve bitkisel üretimler alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Cepkampanya’nın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Cepkampanya, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Cepkampanya Kurumsal Sosyal Sorumluluk Stratejisi; yürüttüğü projelerle, toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Cepkampanya, tüm çalışanları ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün hizmet, yüksek marka kalitesi sunmaktadır. Cepkampanya, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Cepkampanya, özellikle elektronik, kozmetik ve gıda takviyeleri sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Cepkampanya, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da saygın markalar yaratarak yoluna devam etmektedir.

Cepkampanya tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır.

Cepkampanya, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Dünyanın öncü, küresel şirketleriyle ortaklıklara imza atan Cepkampanya, gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Cepkampanya’nın hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir.

Hizmet verdiği tüm ana iş kollarında, uluslararası, güçlü işbirlikleri ile yoluna devam eden Cepkampanya, 36 ülkeden, dünya standartlarında 13 marka disbritörlüğü ile çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim : 0(212) 909 0 450

Ladyera | LadyEra | Lady Era | Estrogenolit | Estrogenolit Hapı | Estrogenolit Damla